BANES ME QIRA NE DRAGODAN

Jepet me qera nga: DA VINCI 16 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Ipet meqira banesa ne lagjen Arberi ish Dragodan. Banesa ka 60m² dhe gjendet ne katin e I-re. Eshte komplet e mobiluar me mobilje moderne dhe kualitative.
Renditja:
Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Çmimi: 350€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim