BANES ME QIRA NE KALABRI (EMSHIR) #3963

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: KALABRI (EMSHIR)
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa moderne ne Kalabri (Emshir), e cila ndodhet ne katin e 5-të, ka ashensor, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim