BANES ME QIRA NE LAGJEN EMSHIR

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DA VINCI 11 Maj 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen EMSHIR te qendra tregtare 'Dardha'. Banesa ka 100m² eshte ndertim i ri; ka nje pamje te mrekullushme. Banesa do te mobilohet sipas deshires dhe stilit tuaj. Ka parking te mjaftushem
Renditja
Sallon
Kuzhin
2 dhoma
Banjo
2 ballkona
Garazh

Kontakti
tel/viber 045951358
imobanimi@gmail.com
Rr. Deshmoret e Kombit (perball Hotel Bacit - zyra e Illyria)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim