BANES ME QIRA NE LAGJEN KALABRIA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: imobanimi 12 Gsh 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen 'Kalabria'. ka 117 m², ne katin e dytë.
Tersisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
E lire nga 15.08.2015
Perbehet prej:
Sallon
Kuzhin
Tri dhoma gjumi
Dy wc
Nje Banjo
Dy ballkona
24 ore uje

Kontakti:
tel/viber: 045 951358
imobanimi@gmail.com
rr. Deshmoret e Kombit (perball Hotel Bacit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim