BANES ME QIRA NE MATI 1 (E RE)

Jepet me qera nga: Ruzhdi 25 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 85m2 kati i -II- lagjen Mati 1 pran shkolles Pamvarsija. Banesa ka nxemje qendrore dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin dhe dy banjo njera banjo gjendet ne nje dhome gjumi. Eshte ende e pa banuar me mobilje te reja.q’do gje e re. Çmimi 300€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim