BANES ME QIRA NE QENDER #3859

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender, banesa ndodhet në rrugën “Hajdar Dushi”, banesa ka klimë, inventor, ndodhet ne katin e 3-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim