BANES ME QIRA NE QENDER #3959

Jepet me qera nga: Capital ring 01 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet në Qendër, te Swiss Diamond Hotel, ne katin e 2-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim