BANES ME QIRA NE QENDER #3960

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira prapa Teatrit Kombëtar, e cila ndodhet ne katin e parë dhe ka këtë renditje:
1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim