BANES ME QIRA NE QENDER #3964

Jepet me qera nga: Capital ring 07 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet te Sllovenia Sporti, leshohet per familjar dhe studente, banesa ndodhet ne katin e 6, ka ashensor, banesa ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim