BANES ME QIRA NE QENDER #3966

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender, banesa ndodhet në Sheshin “Zahir Pajaziti”, banesa është ne katin e 4-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 dhom gjumi
1 banjo
2 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim