BANES ME QIRA NE QENDER #3967

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne Qender, afër gjimnazit “Sami Frashëri”, banesa është sapo e renovuar, ndodhet ne katin e 4-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim