BANES ME QIRA NE TOPHANE #3928

Jepet me qera nga: Capital ring 09 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: TOPHNAE
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Tophane, ne katin e 8-të, Banesa ndodhet afër Hotelit Ora, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim