BANES ME QIRA NE VETERNIK

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DAVINCI 25 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne VETERNIK'
Banesa posedon
3 dhoma gjumi
1 banjo Sallon dhe kuzhin
Ballkon Komplet e mobiluar
Kati i 2 Ujè 24 orè
Lagje e qetè me gjelbrim

Qmimi: 250 euro

Agjensioni Imobanimi
Tel/ viber: 00377 45 951 358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim