BANES ME QIRA PER 2 (F) TE PUNSUARA

Jepet me qera nga: VALA 27 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

125 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ULPIANA
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
KERKOJM 2 BASHKEBANUESE -NJERE KA DHOMEN VETEM DHOMA KA TE GJITHA KUSHTET DHE QMIMI PER DHOME ESHTE 75 EURO KURSE TJETRA ESHTE ME DY BANUESE TJERA KREVETI ESHTE 50 EURO ME TE GJITHA KUSHTET . BANESA GJINDETE NE …ULPIANA KATI 1. KA DY DHOMA GJUMI..SALLON TE MADH DHE KUZHIN VEQMAS..DY BANJO, 1 BALLKON , ..KA NXEMJE QENDRORE…ESHTE E MOBILUAR EDHE E RENOVUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim