BANES ME QIRA PER STUDENTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DA VINCI 16 Maj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: KODRA E DIELLIT
Komuna: Prishtinë
Banesa është në rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës fillore Ismail Qemaili

- Banesa është në katin përdhesë.

- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo

- Qeraja mujore është 200 Euro, ku 160.00 Euro është qeraja dhe 40.00 Euro (përfshinë shpenzimet e rrymës, ujit, të ngrohjes dhe të mirëmbajtjes së objektit, ujë ka 24 orë e ujit.)

- Banesa është e përshtatshme për 6 persona.

Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim