BANES ME QIRA QENDER #3961

Jepet me qera nga: Capital ring 11 Dhj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne Sheshin ''Zahir Pajaziti'' , çmimi i baneses është 400, ne katin e 4, çmimi i negociueshem dhe ka këtë renditje:

1 sallon, 1 kuzhin ndaras
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim