BANES ME QIRA TE MATI 1 #3977

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI I
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati 1
E mobiluar me mobilie të reja dhe cilësore.
* Lëshohet për herë të parë, ndërtim i ri.
* Ngrohja qendrore është vetanake.
* Banesa ndodhet tek rruga B, kompleksi i banesave “Blini”. Banesa ndodhet ne katin e 4-të, dhe ka këtë renditje:
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim