BANES ME QIRA TE QAFA #3957

Jepet me qera nga: Capital ring 16 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa, banesa ndodhet ne katin e katërt, pronari i paguan shpenzimet e ujit dhe të bërllokut. Ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim