BANES ME QIRA TE QAFA #3974

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa, ndodhet ne katin e 2-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim