BANES ME QIRA per NDERKOMTAR

Jepet me qera nga: fatmir 14 Dhj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: afer MINIMAX objekti ODA REZIDENCE
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira ne lagjen arberija afer ambasades se Amerikes dhe minimax
banesa esht ne katin e 4 dhe ka 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz, 1 banjo,koridor, 2 ballkona, ka nxemje qendrore, lift, banesa osht e re e pa banuar me heret, esht e pa mobiluar, do mobilojm sipas deshires se qiramarrsit.
kontakti : 044143390
prej ores 08:00 - 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim