BANES ME QIRA

Jepet me qera nga: shaban deliu 22 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin lagja dardania
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESA I KA TRI DHOMA GJUMI, NJE SALLON ME KUZHIN DY BANJO SI DHE DY BALLKONA . BANESA ASHT E MOBILUAR. PER INFO TEL 044/294-252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim