BANES ME QIRRA NE LAKRISHTE ( DARDANI )

Jepet me qera nga: Bedri 26 Gsh 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA KA DY DHOMA SALLON KUZHIN BANJO KORIDOR ME HAPSIR TE MADHE ASHENSOR
DRITARE DHE DYR ME IZOLIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim