BANES ME QIRRA NE LAKRISHTE

Jepet me qera nga: Bedri 25 Gsh 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo koridor me hapsir te madhe dyr dhe dritare me izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim