BANES ME QIRRA

Jepet me qera nga: Bedri 25 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA KA DY DHOMA SALLON KUZHIN BANJO KORIDOR ME HAPSIR TE MADHE DYR DHE DRITARE TE IZOLUME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim