BANES me QERA ne AKTASH afer MINISTRIS se ARSIMIT

Jepet me qera nga: Zymeri 01 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne aktash ne rr.agim ramadani afer ministries se arsimit banesa gjendet ne katin e 3 ka lift , banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhina
-1 dhome gjumi
-banjo
-teras
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim