BANES me QERA te PARKU I QYTETIT

Jepet me qera nga: Zymeri 10 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te parku i qytetit
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te sllovenia sporti afer parkut te qytetit bansa ka kushte te mira per banim dhe ka kete renditje :
-Sallonin
-Kuzhina
- Dhome gjumi
- banjo
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
e-mail: www.access-ks.com
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim