BANES me QERA te SIRIUSI

Jepet me qera nga: Zymeri 29 Mar 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: sllovenia sporti
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qira te hotel siriusi perball albi marketit banesa gjendet ne katin e par dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhin
-2 dhoma gjumi
-banjo
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim