BANES me QERA te 4 LLULLAT

Jepet me qera nga: Zymeri 01 Pri 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: te 4 llullat
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qera gjendet te 4 llullat afer maxi marketit , banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi. Banesa ka kete renditje :
-sallonin me kuzhine
-1 dhome gjumi
- banjon
-teras
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim