BANES me QERA ne QENDER te QYTETIT

Jepet me qera nga: Zymeri 31 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne qender te qytetit mbrapa ministries se cultures banesa ka kushte shum te mira banimi dhe eshte e mobiluar ne teresi, banesa ka kete renditje :
-salloni
-kuzhine
-trapezari
-2 dhoma gjumi
-banjo
-wc
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/619 666
049/619 666 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim