BANES me QERA ne QENDER te SHESHIN ZAHIR PAJAZITI

Jepet me qera nga: Zymer 15 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qera e cila gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti.Ka nxemje Qendrore me rryme Eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar per banim.. Por eshte e pershtatshme edhe per zyre.
E gjith pamja e baneses eshte kah Shehi Zahir Pajaziti, dhe ka kete rendije:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Koridor,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim