BANES me QERA ne TOPHANE

Jepet me qera nga: Zymeri 31 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera afer shkolles fillore Meto Bajraktari , banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka kushte shume te mira banimi , banesa ka kete renditje:
-salloni me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
-ballkoni
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim