BANES me QERA ne ULPIANE perball FURRES GRANTI

Jepet me qera nga: Zymer 31 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Ulpiane perball Furres Graniti ne katin e 5, banes eshte pa lift , banesa ka ngrohej me termokos dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
-Terasa,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87

e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim