BANES me QERA ne ULPIANE te FONTANES*

Jepet me qera nga: Zymer 15 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Ulpiane te Fontanes banesa eshte ne katin 1 .ka kushte te mira banimi dhe ka kete rendtije


- Dhom dite
- Dhom gjumi
- Banjo
- Teras


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666 viber
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim