BANES me QERA te QAFA afer VETVENDOSJES

Jepet me qera nga: Zymer 08 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te qafa
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte me kushte te mira banimi ne katin e 1 afer selis se vetvendosjes eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete rendtje :
-salloni me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim