BANES me QERA te QAFA te OSBE

Jepet me qera nga: Zymeri 27 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: te qafa
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera te qafa perball objektit te OSBE ne katin e 4 ka kushte te mira banimi dhe eshte e mobiluar ne teresi , banesa ka kete renditje :
-sallonin
-kuzhinen
-dhoma e gjumit
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/619 666
+386/ 49 619 666 viber
038/ 558 087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim