BANES me QERA te QAFA

Jepet me qera nga: Zymeri 15 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te qafa
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera te kafet e vogla eshte e mobiluar ne teresi me mobile bashkohore dhe ka kushte shum te mira banimi banesa eshte duplex dhe ka kete renditje :
niveli 1:
- Salloni
- kuzhina
-ballkoni
- wc
Niveli 2:
- 2 dhoma gjumi
- banjo
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim