BANES me QERA te shkolla SAMI FRASHERI

Jepet me qera nga: Zymeri 31 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Ilaz Agushi
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer shkolles sami frashri ne katin e 3 ka kushte te mira banimi dhe eshte e mobiluar ne teresi, banesa ka kete renditje :
- salloni
-2 dhoma gjumi
-kuzhina
-banjo

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim