BANES me QERA te shkolla SAMI FRASHERI

Jepet me qera nga: Zymeri 19 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: te sami frasheri
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira afer shkolles sami frashri rruges per germi , banesa ka kushte shume te mira banimi dhe gjendet ne katin perdhes , banesa ka kete renditje:
-salloni me kuzhin
-2 dhoma gjumi
-banjo
-ballkonin
-garazhd
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim