BANES me QIRA te KAFET e VOGLA ne QAFE

Jepet me qera nga: Zymer 01 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te kafet e vogla, perballe ambasades Kroate, eshte me pamje nga rruga krysore, eshte e renovuar, banesa ka kete renditje:

- 2 hapesira,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim