BANES me QIRA mbrapa BORO RAMIZUT ne ARBERI*

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: A. P. "ACCESS" - Burimi 28 Gsh 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i Ri, eshte ne hyrje te Arberis te banesat qe jane bo te Komuna e Re, po banesa eshte ne banesa e pare me tulla te kuqe qe i bjen mbrpa Boro Ramizit ne katin e 4, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim