BANES me QIRA ne ARBERI (DRAGODAN) te KOMUNA e Re

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS" - Burim 19 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Arberi-Dragodan, perbal Meridianit, afer senses, eshte ne katin e 4-t, me 80m2, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-banjo,
-shpajz dhe
-ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim