BANES me QIRA ne BREG te DIELLIT te AMBULLANTA

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi 23 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Breg te Diellit te banesat e Kuqe afer Ambullantes, banesa eshte ne katin e 2, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallonin me 3 kauqa,
- Kuzhinen e veqant me Trapizari,
- 1 dhom te gjumit, me nje shtrat dabell, dhe nje per 1 person,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim