BANES me QIRA ne DARDANI te MARKETI MERIDIAN

Jepet me qera nga: Zymer 27 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Dardani afer marketit Meridian te Park i Dardanis, ne katin e 5-te, e mobiliar ne teresi me kushte te mira banimi, dhe ka kete renditje:

-Dhome dite,
-Kuzhine,
-2 Dhoma gjumi,
-Banjo dhe Wc
-Teras,


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail:access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim