BANES me QIRA ne DARDANI te SHESHI BILL KLINTON

Jepet me qera nga: Zymer 31 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira e cila mund te shfrytzohet per banim apo si zyre(avokati,noter,kontabilist etj).
Banesa gjindet ne bulevardin Bill Klinton ,mrapa Sekiraqes.Gjenden ne katin e parë , dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dtes,
- Kuzhina,
- Dhoma e gjumit,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 619 666
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim