BANES me QIRA ne DRAGODAN ne PANDORA TOWER*

Jepet me qera nga: Access 01 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: BANES me QIRA ne DRAGODAN ne PANDORA TOWER*
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
**Ne qmim jan te perfshira te gjitha shpenzimet

Leshoj banese me qira ne Lagjen Arberia (Dragodan) ne Kompleksin banesor Pandora Tower
Banesa eshte e madhesis 65m2 ne katin e 5-te ka kete renditje:
-Dhome dite dhe Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Shpajz
-Banjo

Banesa dhe i tere kompleksi i Pandora Tower ofrojn kushte shum te mira banimi si: Rryme,Uje, Lift ,Parking , Sigurim Fizik te gjitha ne funksion 24 ore, pastaj Ngrohje Qendrore,Invertor si dhe te gjitha paisjet tjera te nevojshme shtepiake.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim