BANES me QIRA ne DRAGODAN te KOMUNA e RE*

Jepet me qera nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 11 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Arberi te Komuna e Re, ne objektin e fundit te kompanis Tregtia, ne katin e 1, eshte e mobiluar me te gjitha gjerat e Reja, e pa banuar deri me tani, dhe ka kete renditje:

- Sallonin (Ne salln vjen edhe nje TV),
- Kuzhinen me Trapizari (po ashtut ehde ne kuzhine vjen edhe frigoriferi i cili nuk shifet ne foto),
- Banjo, dhe
- ballkoni, me dalje ne te nga te dy dhomat,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim