BANES me QIRA ne DRAGODAN te KOMUNA e Re*

Jepet me qera nga: Donjeta 17 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer Komunes se Re ne banesat e Tregtis ne Dragodan me pamje nga Qyteti, e mobiluar ne menyr ekskluzive dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine
- 2dhoma gjumi
- banjo, dhe
- ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300
e-mail: donjetazogaj92@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim