BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te UBT-ja*

Jepet me qera nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 04 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Kalabri ne Rr. Rexhep Krasniqi perball kolegjit, UBT, ne objektin e EXDC, eshte gjysem e mobiluar, dhe ka kete renditej:

- Sallonin e ka me 2 kauqa ne to dhe tepih (salloni nuk shifet ne foto),
- Kuzhinen, me fijoka te muntuar (shpoereti dhe frigoriferi i mungojen),
- 2 dhoma te gjumit (ne dhoma te gjumit i ka veq dy joga dhe tepihat, jogat jane njeri 2-esh, dhe tjetri 1-esh),
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Banesa ka nxemje qendrore me Termokos.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim