BANES me QIRA ne KALABRI te BANESAT e NARTELIT

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Kalabri te banesat e Nartelit ne katin e 2, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi uje 24 h , sigurimi i objektit 24 h, dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumit,
- Banjo,
- Terasa,
- Wc,
- Klim.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim