BANES me QIRA ne KALABRI te BANESAT e NARTELIT

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Kalabri te banesat e Nartelit ne kati 2, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete rendije:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,
- Shpajz dhe
- Wc.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim